Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Customer Support: +420 326 362 105

Service: +420 731 613 095

Contact form is here >

thumb razitko en

Dovážíme široký sortiment stěnových a střešních panelů od významného světového výrobce italské společnosti Marcegaglia. Její výrobky garantují všechny deklarované ukazatele a mají špičkovou kvalitu za dobrou cenu.

Na základě vašeho požadavku vám zpracujeme projekt kompletního opláštění vaší haly, včetně dodávky PUR panelů a kompletního olištování. Jsme schopni navrhnout i nestandartní prvky jako prosvětlovací střešní panely, nebo dodávku panelů s Vámi specifikovanou barvou.

V případě vašeho požadavku u menších dodávek (do 100m2) vám objednané panely nařežeme na míru za velmi symbolický poplatek. U velkých zakázek je individuální rozměr zdarma.

Jsme schopni, navrhnout Vám z námi dodávaných PUR panelů chladící a mrazící boxy dle vašich požadavků (chladící výkon a rozměr), včetně dodávky dveří a chl.technologie a zajištění montáže boxu na místě. Tloušťka panelů je dle požadavku na kvalitu izolace 40, 50, 60, 80, 100,120 a 150 mm.

Nejvíce prodávaný sortiment máme na skladě. Dodávky většího množství dovážíme přímo k zákazníkovi (délka od 12,5m do 2 m)

Podrobnější informace na: www. purpanely.cz

reseni na miru

Řešení na míru

Díky našim mnohaletým zkušenostem v oboru, jsme schopni navrhnout vždy to nejoptimálnější technické řešení. Výhodou naší společnosti je široký záběr a spojení nabídky chladírenské technologie společně s izolačními panely pro stavbu chladících a mrazících boxů. Nabízíme jak technologie od našich smluvních dodavatelů, kde máme nejvýhodnější ceny ale je možné dodat i Vámi požadované zařízení jiné značky. Pro poptávky složitějších technologických celků jsme schopni dodat naší nabídku ve formě projektu se všemi technickými detaily.

zarucni i pozarucni servis

Záruční i pozáruční servis

Jako samozřejmost nabízíme záruční i pozáruční servis na všechna námi namontovaná zařízení. V případě pozáručního servisu, jsme v případě potřeby schopni objednat a dodat potřebný náhradní díl. Výhodou našeho servisního týmu je zázemí vlastního velkoobchodu a plně vybavená montážní auta, takže většinu servisních prací jsme schopni udělat přímo na místě, kde se vaše zařízení nachází. V případě poptávky pozáručního servisu nás neváhejte kontaktovat přes poptávkový formulář na těchto stránkách.

priklady realizaci

Příklady realizací

Během 25 let zkušeností naší společnosti v oboru chlazení jsme realizovali stovky zakázek v ČR ale i několik v zahraničí (Kazachstán, Egypt). Kliknutím na níže uvedený odkaz si v každé kategorii zobrazíte fotografie vybraných realizací, které dokumentují náš široký záběr.

Všechny realizace

PUR panely na míru EN

Panely se vyrábí v běžných tloušťkách od 40 do 150 mm, při potřebě mimořádných izolačních vlastností jsme schopni objednat i 200 mm. Jejich šíře je vždy 1000 mm a délka dle vašeho požadavku. Běžně řežeme panely na požadovanou délku ale v případě potřeby jsme schopni udělat i řez podélný nebo vyříznout požadovaný otvor. U stropních panelů můžeme udělat i podřez, což je seříznutí plechu pouze na vnitřní straně ve štítovém spoji. Na základě poptávky individuálního rozměru jsme schopni dodat i chladírenské a mrazírenské dveře do několika výrobců.

Máte zájem o naše služby? EN

Vyplňte prosím jednoduchý poptávkový formulář a my se s Vámi spojíme.

Poptávkový formulář

Prohlédněte si realizace EN

pohrebni sluzba

Pohřební služba Kladno

Dodávka a montáž technologie chlazení boxu.

Listopad 2017

myslivecke sdruzeni

Myslivecké sdružení

Dodávka dělící příčky z termopanelů do použitého chl. kontejneru a kapotovaná kondenzační jednotka s výparníkem zn.Rivacold. Na stropě kontejneru je zavěšená kolej pro transport masa.

Listopad 2017

zs lustenice

ZŠ Luštěnice

Montáž a dodávka chladírenských boxů s technologií Rivacold.

Listopad 2017

Další realizace

Naši dodavatelé jsou zárukou kvality EN

  • Marcegaglia logo partner acciaio steel
  • kingspan logo vector xs
  • gunnex lg cz 0
  • Sinop 450x200 300x188

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, member of PH PROFIT Ltd. Group
Created in Unismini, graphic design by Designology