Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Customer Support: +420 602 524 362

Service: +420 603 586 729

Contact form is here >

V pondělí 9.března začíná 2. vlna naší předsezónní akce 1+1. Jen připomínáme, že akcí bude v následujících týdnech hned několik, proto tedy sledujte náš web a e-shop. Akce budou obvykle 14-ti denní a mezi jednotlivými akcemi bude vždy týden, případně dva týdny, pauza. Od pondělí, 9.března, budeme prezentovat další oblíbený produkt - Sprej k čištění vnitřní klimatizace a také již v předešlé akci prezentovaný výrobek - Pěna k čištění vnitřní klimatizace. Oba produkty jsou v praktickém spreji, v objemu 500 ml.

Sprej je dezinfekční a parfémovaný prostředek, který slouží pro dlouhodobou sanitaci vnitřních jednotek klimatizací. Lze použít i pro dokonalé čištění lamel výparníku klimatizace. Odstraňuje pachy, mastnotu, prach, snižuje růst a množení plísní, zárodků hub a bakterií. Po aplikaci dochází ke zlepšení tepelné výměny u klimatizace. Pěna slouží pro dokonalé čištění lamel klimatizace, odstraňuje prach, mastnotu a obtížně odstranitelné nečistoty obecně. Po vyčistění dochází u klimatizace ke zřetelnému zlepšení její funkce a zvýšení účinnosti. Jedná se tedy o zcela nepostradatelnou součást vybavení pro servis klimatizací. Tento ověřený výrobek pro vás již řadu let dovážíme z Itálie a od vás, našich zákazníků, slyšíme jen samou chválu.

V této akci můžete tento výrobek pořídit za svou obvyklou cenu v režimu 1 + 1 zdarma (maximálně 6 + 6 kusů). Akce je plánována na termín od 9.3. do 20.3.2020, ale je omezena naší skladovou zásobou. Proto s objednávkou určitě neotálejte.

ph profit© 1994 - 2024 Pragopolair, member of PH PROFIT Ltd. Group
Created in Unismini, graphic design by Designology