Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 326 362 105

Servis: +420 731 613 095

Kontaktní formulář zde >

razitko blue

V oblasti klimatizací dodáváme technologii nejvyšší kvality výhradně značky LG, se kterou máme letité zkušenosti a jsme schopni zajistit maximální servis včetně náhradních dílů v nejkratším možném čase. Preferujeme vždy vstřícný přístup k zákazníkovi. Dle přání a požadavků zákazníka navrhneme optimální řešení pro klimatizování požadovaných prostorů, po následné dohodě s investorem zmapujeme trasy vedení potrubí, kabeláže a odvodu kondenzátu mezi venkovními a vnitřními jednotkami nejlepší možnou cestou. Taktéž dle přání zákazníka navrhneme umístění jednotek.

V oblasti tepelných čerpadel nabízíme osvědčenou a námi v praxi ověřenou českou značku DAIKIN vyráběnou v Plzni. Taktéž nabízíme veškeré služby, jako i odborné poradenství, návrhy, technické řešení a v neposlední řadě tzv. full servis včetně zajištění náhradních dílů.

V oblasti gastro nabízíme špičkové vybavení kuchyní, včetně restauračních zařízení, jako např. Chladící vitríny, mrazící a chladící stoly, pulty, vestavné a volně stojící lednice a mrazničky.

V oblasti chlazení se zabýváme dodávkou a instalací chladících nebo mrazících technologií, především známé značky RIVACOLD. Tyto technologie jsou určeny pro chlazení i zamražování potravin i jiných komodit. Tyto zařízení také dodáváme s veškerým příslušenstvím od A do Z.
Veškerý sortiment dodáváme na“ klíč “ včetně montáže, odborného zaškolení obsluhy zařízení a zajištění pravidelného servisu v záruční i pozáruční době.
Dle přání zákazníka jsme schopni zajistit k téměř jakékoli technologii veškeré volitelné příslušenství, např. vzdálené ovládání, různé bezpečnostní prvky elektronického dohledu a kontroly, které zajistí bezproblémový chod i bez přímého dozoru obsluhy.

reseni na miru

Řešení na míru

Díky našim mnohaletým zkušenostem v oboru, jsme schopni navrhnout vždy to nejoptimálnější technické řešení. Výhodou naší společnosti je široký záběr a spojení nabídky chladírenské technologie společně s izolačními panely pro stavbu chladících a mrazících boxů. Nabízíme jak technologie od našich smluvních dodavatelů, kde máme nejvýhodnější ceny ale je možné dodat i Vámi požadované zařízení jiné značky. Pro poptávky složitějších technologických celků jsme schopni dodat naší nabídku ve formě projektu se všemi technickými detaily.

zarucni i pozarucni servis

Záruční i pozáruční servis

Jako samozřejmost nabízíme záruční i pozáruční servis na všechna námi namontovaná zařízení. V případě pozáručního servisu, jsme v případě potřeby schopni objednat a dodat potřebný náhradní díl. Výhodou našeho servisního týmu je zázemí vlastního velkoobchodu a plně vybavená montážní auta, takže většinu servisních prací jsme schopni udělat přímo na místě, kde se vaše zařízení nachází. V případě poptávky pozáručního servisu nás neváhejte kontaktovat přes poptávkový formulář na těchto stránkách.

priklady realizaci

Příklady realizací

Během 25 let zkušeností naší společnosti v oboru chlazení jsme realizovali stovky zakázek v ČR ale i několik v zahraničí (Kazachstán, Egypt). Kliknutím na níže uvedený odkaz si v každé kategorii zobrazíte fotografie vybraných realizací, které dokumentují náš široký záběr.

Všechny realizace

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte prosím jednoduchý poptávkový formulář a my se s Vámi spojíme.

Poptávkový formulář

Nebo můžete přejít do našeho E-shopu

přejít do E-shopu

Prohlédněte si realizace

osvit mb

Osvit Mladá Boleslav

Osvit Mladá Boleslav - Klimatizace kanceláří – 3 vnější jednotky značky York provizorně umístěné u paty domy, po dokončení poslední etapy stavby budou jednotky umístěné na střechu sousedního domu. 22 vnitřních jednotek ve 3. patrech kancelářských prostor.

Březen 2018

skoda auto mb

Škoda auto MB

Výměna parapetních jednotek ve Škoda auto MB.

Únor 2018

zofka mb

Žofka MB

Žofka MB – dodávka a montáž klimatizací split a multisplit od fy LG do administrativní budovy v Mladé Boleslavi.

Leden 2018

Další realizace

Naši dodavatelé jsou zárukou kvality

  • LG
  • Daikin
  • Acond
  • samsung logo PNG14
  • Tecnosystemi
  • Bernako male

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology