Zákaznická linka: +420 602 524 362

Servis: +420 603 586 729

Kontaktní formulář zde >

razitko blue

Naše nabídka je vlastně velmi prostá: nabízíme vše pro to, aby se kolem Vás za jakýchkoliv venkovních podmínek rozprostřela Perfektní teplota. Nastavíme ideální teplotní prostředí pro Vás osobně i pro Vaše blízké a spolupracovníky. Zajistíme to nejlepší klima pro jakékoliv Vaše prostory a to s respektem a porozuměním pro Vámi prováděné činnosti i pro okolní prostředí. Vytvoříme správné teplotní podmínky pro Vaše výrobní zařízení, skladovací prostory, veřejné, obytné i kancelářské budovy…

Naše nabídka tedy nepředstavuje jen obyčejnou nabídku produktů pro profesionální chladírenství a vytápění, naše realizace nejsou pro nás jen hotové zakázky. Naším cílem je vždy najít optimální řešení. Každý námi realizovaný projekt je pro nás závazkem dlouhodobé spolupráce. Vše činíme se snahou porozumět Vašim potřebám – technologickým, časovým, finančním. Samozřejmostí je nadstandardní záruka a pružný záruční i pozáruční servis.

Naše nabídka tedy spočívá v tom, že každou Vaší poptávku se snažíme pro Vás vyhodnotit a připravit na základě naší mnohaleté expertízy a ve spolupráci s našimi špičkovými dodavateli. Rádi Vám poradíme, s chutí Vám připravíme celý projekt, vždy Vám navrhneme opravdové řešení na míru. Není důležité, zda potřebujete jeden konkrétní produkt z našeho širokého sortimentu, nebo nám zadáte rozsáhlý projekt - vždy uděláme maximum, aby se tam kde to je pro Vás důležité, rozhostila opravdu Perfektní teplota.

Na příklady naší činnosti a naše úspěšné realizace se podívejte s pomocí odkazů níže:

ph profit© 1994 - 2024 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology