Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 326 362 105

Servis: +420 731 613 095

Kontaktní formulář zde >

overhead view of hands holding card reader and credit card on wooden table 23 2147874449Rok 2019 bude pro PRAGOPOLAIR a jeho zákazníky rokem inovací a mnoha progresivních změn. Cílem je další zlepšení našich služeb, nabízeného sortimentu i modernizace v oblasti prodeje a komunikace s našimi váženými zákazníky.

Všem našim zákazníkům nabízíme hned od začátku roku 2019 první inovaci. Tou je zavedení možnosti platit zboží i služby v naší centrále v Benátkách nad Jizerou platebními kartami. Informujte pouze Vaší PRAGOPOLAIR kontaktní osobu při odebírání zboží nebo realizaci služby (ideálně před vystavením faktury – daňového dokladu), že máte zájem o platbu kartou a o vše ostatní se postaráme. Službu zahajujeme s platebním terminálem v Benátkách n. Jizerou, ale do budoucna (od jara 2019) plánujeme další terminály (vč. mobilních, umožňujících platby i přímo v místě realizace našich zakázek). Pokud budete mít zájem o platbu kartou u již dříve vystavené faktury, ani to není problém, i toto řešení Vám samozřejmě v Benátkách můžeme nabídnout. To vše pro Vás pochopitelně zcela zdarma.

 

Hlavní akceptované platební karty (věnujte, prosíme, pouze pozornost finančním limitům Vaší karty):

  • MasterCard (včetně MC Electronic a Maestro)
  • Visa (včetně V Electron a V Pay)
  • Diners Club (včetně Discover)
  • JCB
  • Union Pay

platební karty

Náš nový platební terminál v Benátkách nad Jizerou Vám samozřejmě umožní i rychlou bezkontaktní platbu.
Internetovou platební bránu pro zjednodušené placení faktur pro Vás zprovozníme společně s dalšími novinkami v nejbližších týdnech. Sledujte náš web a FB.

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology