Zákaznická linka: +420 602 524 362

Servis: +420 603 586 729

Kontaktní formulář zde >

 

Abychom Vám do jakéhokoliv prostředí a v jakoukoliv chvíli dokázali přinést Perfektní teplotu, rozšiřujeme náš sortiment o špičkové novinky v oblasti klimatizačních jednotek. Od moderních klimatizací (split), přes špičkové mobilní klimatizace až po unikátní kompaktní klimatizační jednotky bez venkovní jednotky… To vše od italské firmy Olimpia Splendid, jejíž výrobky jste sice již možná na našem trhu zaznamenali, ale strategické partnerství PRAGOPOLAIR & Olimpia Splendid vám nyní nabízí mnohem více…

Italská společnost Olimpia Splendid byla založena v roce 1956 a nyní působí celosvětově - již na 45 trzích. Mimo klimatizací přináší špičkovou odbornost ve všech příbuzných oborech jako jsou na topení, odvlhčovače nebo tepelná čerpadla.

Pro Váš byt, kancelář (plocha do 60m2 ) jsme vybrali mobilní klimatizace – typ DOLCECLIMA Compact 8P a DOLCECLIMA Silent 12P.

Tato zařízení mají společné :

  • Funkci autorestartu - po výpadku proudu se klimatizace opět zapne, a to v původním nastavení
  • Celkové rozměry jsou menší o 25% ve srovnání s tradičními mobilními klimatizacemi

Pro Silent provedení je navíc charakteristická :

  • technologie BLUE AIR – rovnoměrný rozptyl vzduchu při minimálním výkonu
  • funkce čištění vzduchu Pure 3 - do základního protiprachového filtru můžeme vložit ještě dva speciální filtry
  • tím, že je o 10% tišší při nejnižší rychlosti - pouze 38 dB - oproti klasickým systémům.

Pro Váš dům, větší kancelář a obchod nástěnné klimatizace NEXYA S4E Inverter 9, NEXYA S4E Inverter 12 a NEXYA S4E Inverter 18.

Tyto jednotky :

  • mají moderní design
  • nízkou hlučnost vnitřní jednotky
  • mají Inverter systém - jednotka je o 30% energeticky úsporná (třída A++ a A+)
  • Obě lze řídit i pomocí WiFi modulu. Tento modul si můžete koupit samostatně a následně k ovládání využít jednoduchou aplikaci pro mobilní telefony. WiFi modul je rovněž jednoduše přenosný mezi všemi kompatibilními zařízeními.

U nástěnných klimatizací pak nabízíme zcela unikátní provedení UNICO AIR 8 HP a UNICO AIR 8 SF.

Ty totiž nemají venkovní jednotku – jen 2 otvory do zdi pro nasátí vzduchu a odvod horkého vzduchu. Přitom dřívější nedostatky těchto řešení, tj. větší velikost a vyšší hlučnost, byly u těchto jednotek zcela odstraněny:

Přednostmi jsou nyní tedy tenké designové provedení – celá technologie o hloubce pouhých 16 cm; nízká hlučnost při nejnižší rychlosti 27 dB. Rovněž obě tyto jednotky lze řídit i pomocí WiFi modulu.

Pro podporu prodeje jsme se rozhodli o poskytnutí předsezónní zaváděcí slevy 20% pro nabízené mobilní klimatizace a rovněž pro nástěnné klimatizace Nexya S4E.

Pro více informací navštivte náš e-shop:

https://eshop.pragopolair.cz/vyhledavani?controller=search&s=olimpia+splendid

ph profit© 1994 - 2024 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology