Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 602 524 362

Servis: +420 603 586 729

Kontaktní formulář zde >

aktualita 10 29 foto

Pro vaší informaci přikládáme stručné a snadno pochopitelné shrnutí změn v oblasti chladiv (F-plynů) zpracované SVAZem CHLADICÍ A KLIMATIZAČNÍ TECHNIKY. Přestože je příslušná legislativa platná již několik let, celá řada významných změn pro nás chlaďaře (a pro naše zákazníky) přichází právě od začátku roku 2020.

PRAGOPOLAIR je samozřejmě již dávno na změny připraven a novou legislativou se bezezbytku řídí. Aniž bychom tedy chtěli polemizovat o této legislativní úpravě, myslíme si, že zmatky, které přinesla v oblasti cen chladiv, roztříštěnosti a rizik spojených s krátkodobostí nových / alternativních řešení a především zaslepenost při zaměření na jediný parametr (GWP), přinášejí, při zcela nepatrném přínosu, jen komplikace a vyšší náklady našim zákazníkům. Spolu s našimi dodavateli však dlouhodobě pracujeme na tom, aby námi nabízená řešení uspokojila potřeby našich zákazníků co nejlépe.

pdfAlternativní-chladiva-a-technologie_2020_CHKT.pdf

pdfChladivo-od-2020_CHKT.pdf

Nabídka našich chladiv ZDE

ph profit© 1994 - 2024 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology