Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 326 362 105

Servis: +420 731 613 095

Kontaktní formulář zde >

Informujeme vás, že jsme rozšířili sortiment našeho e-shopu o ohřívače vody značky Dražice. Díky naší dlouhodobé spolupráci s podnikem DZ Dražice (předním českým výrobcem ohřívačů vody) a velkým odběrům, máme velmi dobré nákupní podmínky na celý sortiment tohoto výrobce. Vzájemná spolupráce se rozvinula i díky blízké poloze obou společností - vzdálenost pouze 3km. Z tohoto důvodu jsme schopni velmi operativně dodat i položky, které nemáme skladem.

Sortiment ohřívačů vody Dražice zahrnuje klasické závěsné, dále průtokové a zásobníkové bojlery a to v tlakové i beztlakové variantě. Nejžádanější jsou klasické elektrické ohřívače vody, ale v nabízeném sortimentu máme i kombinované ohřívače vody, kde je možno využít jako druhý zdroj tepla jak kotle na různá tuhá paliva, tak i plynové kondenzační kotle. Pro ekologicky orientované zákazníky nabízíme solární zásobníky teplé vody, případně ohřívač vody s tepelným čerpadlem.

V měsíci květnu 2019 můžete využít zaváděcí akční ceny na sortiment Dražice s minimální slevou 37% z doporučeních katalogových cen ZDE.

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology