Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 602 524 362

Servis: +420 603 586 729

Kontaktní formulář zde >

 

Sortiment zvedáků je nyní vylepšen o systém SML (sekvenční zvedání zvedáku). Jedná se o speciální mechanismus, který zvedá jednotlivé sekce zvedáku postupně. Nejprve je zvednuta první sekce a poté se začne zvedat druhá sekce. Třetí sekce se zvedá až ve chvíli, kdy druhá sekce dosáhne svého maxima. Tímto mechanismem jsou vybaveny všechny zvedáky TORO o třech a více sekcích.

 sekce

Zvedákům TORO nově přibyla dvě boční ložiska, která doplňují ložiska v již instalovaných vodících kolech. Díky těmto novým ložiškům budou sekce při zvedání a spouštění zvedáku více stabilní.

 

Nová verze zvedáku ELC-720/I a zvedáku ELC-730/R je vybavena automatickým systémem, který umožňuje spouštění sekcí zvedáku bez nutnosti zatížení (sekce se spouštějí samy, pouze pod tíhou zásobníku), čímž se zvyšuje rychlost a pohodlí při používání. Díky tomuto novému systému již nejsou potřeba dříve používané bezpečnostní knoflíky (zarážky), což zjednodušuje používání zařízení. 

 

U zvedáku ELC-720/I má jedna noha na základně teleskopickou konstrukci, která umožňuje milimetrové nastavení výšky, takže zvedák lze vyrovnat i při použití na nerovném povrchu (například na stavbách).

výsuv noha

 

 Sortiment  španělské společnosti GUIL se uplatní zejména při instalacích klimatizací, vzduchotechniky, topení, elektroinstalacích, montáži markýz, ale i třeba při použití speciálního držáku k držení světel či reproduktořů na různých akcích. V katalogu GUIL máme zvedáky a příslušenství pro celé spektrum odvětví.

 Lifters for HVAC (12).jpg Lifters for HVAC (13).jpg GUIL Lifters for Awnings & Pergolas (12).jpg

Naše zvedáky jsou dokonalým pracovním nástrojem pro všechny montéry, protože usnadňují montáže zařízení a vedení v různých výškách, v interiérech i venkovním prostředí včetně instalací do stropů. 

 

 GUIL TORO E-Range (3).jpg

Hlavními výhodami zvedáků jsou:

- snadná manipulace
- nosnost 85 až 440 kg 
- výška zdvihu od 3,3 do 8 m  (dle typu zvedáku)
- široká škála využití díky volitelnému (dle typu zvedáku)
- rychlé sestavení
- plně funkční bez nutnosti napájení ze sítě
- skladné a snadno složitelné pro přepravu
- možnost ovládání jednou osobou
- speciální úprava pro snadné umístění ke zdi
- maximální důraz na bezpečnost práce
- multioborové využití
- příznivá cena
- vyrobeno v EU (Španělsko) 

GUIL ELC-730_R (4).jpg 

Se základním sortimentem zvedáků se můžete seznámit přímo v našem showroomu v Benátkách nad Jizerou.

Těžkou práci nechte na zvedáku od společnosti PRAGOPOLAIR.

 

 

 

 

ph profit© 1994 - 2024 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology