Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 326 362 105

Servis: +420 731 613 095

Kontaktní formulář zde >

Zvažujete pořízení tepelného čerpadla? Máte zájem realizovat úspory již v průběhu nadcházející topné sezóny? Hledáte firmu, která nejen dodá tepelné čerpadlo, ale zároveň zajistí jeho odbornou instalaci? Pak jistě využijete jen pár dní trvající zcela mimořádnou cenovou akci na široký sortiment tepelných čerpadel Daikin Altherma. Volejte nebo poptejte přes náš webový formulář.

Oslavte s námi úspěšných 26 let PRAGOPOLAIRu - pro každého zákazníka v srpnu ZMRZLINA zdarma!

Abychom Vám do jakéhokoliv prostředí a v jakoukoliv chvíli dokázali přinést Perfektní teplotu, rozšiřujeme náš sortiment o špičkové novinky v oblasti klimatizačních jednotek. Od moderních klimatizací (split), přes špičkové mobilní klimatizace až po unikátní kompaktní klimatizační jednotky bez venkovní jednotky…

Vzhledem k začínající další fázi rekonstrukce ulice Pražská je od 16.3.2020 znemožněn vjezd do našeho areálu hlavním vjezdem (bránou z ulice Pražská). Prosíme, využijte pro vjezd do našeho areálu zadní bránu (od D10 sjezd 27 / centra B.n.J. ulicí Lidickou, nebo od obce Brodce ulicí 17. listopadu).

 V pondělí 9.března začíná 2. vlna naší předsezónní akce 1+1. Jen připomínáme, že akcí bude v následujících týdnech hned několik, proto tedy sledujte náš web a e-shop. Akce budou obvykle 14-ti denní a mezi jednotlivými akcemi bude vždy týden, případně dva týdny, pauza.

V roce 2020 pravděpodobně dojde k překonání mnoha teplotních rekordů. Existuje velká šance, že se zařadí mezi pět nejteplejších roků v dějinách měření. S pravděpodobností kolem 50-ti procent se v historických tabulkách dostane na první místo. 

Dne 21.listopadu jsme předali společnosti VAFO PRAHA výsledek naší 18-ti měsíční práce, která byla součástí stavby zcela nových výrobních kapacit společnosti VAFO v Číčenicích v jižních Čechách.

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vás informovat, že jsme „nuceni“ v našich skladech přepočítat vše, co jste si od nás ještě nestačili pořídit 😊 Z tohoto důvodu bude v níže uvedených dnech uzavřen náš sklad a výdejní místo v Benátkách nad Jizerou (Pražská 592/120).


Zboží vám nebudeme moci vydat od čtvrtka, 28. listopadu do neděle, 1. prosince. Poslední den k převzetí vašich nákupů v měsíci listopadu tak bude středa 27. listopadu (standardní otvírací doba) a znovu vám budeme plně k dispozici od pondělí, 2. prosince. Ve dnech probíhající inventury nebude také probíhat expedice objednávek z našeho e-shopu a rovněž nebudeme přijímat zboží od našich dodavatelů. Moc děkujeme za pochopení - o co lépe to spočítáme, o to lepší služby vám budeme po inventuře poskytovat.

pdfPRAGOPOLAIR_inventura_2019-oznameni.pdf

Pro vaší informaci přikládáme stručné a snadno pochopitelné shrnutí změn v oblasti chladiv (F-plynů) zpracované SVAZem CHLADICÍ A KLIMATIZAČNÍ TECHNIKY.
Pro více informací čtěte dále

Vážení zákazníci, ke konci sezóny jsme pro vás připravili speciální posezónní výprodej od 26.8. do 30.9 našeho zboží za akční ceny. Pro zobrazení výprodejové nabídky klikněte ZDE
Pro více informací čtěte dále

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology