Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 326 362 105

Servis: +420 731 613 095

Kontaktní formulář zde >

Vážení zákazníci, ke konci sezóny jsme pro vás připravili speciální posezónní výprodej od 26.8. do 30.9 našeho zboží za akční ceny. Pro zobrazení výprodejové nabídky klikněte ZDE
Pro více informací čtěte dále

Švýcarská společnost Refco, jejíž výrobky dlouhodobě uvádíme na náš trh, představila revoluční novinku – digitální servisní přístroj REFMATE, který dodáváme ve 2 variantách (dvoucestný/čtyřcestný).

 


V e-shopu Baterie REFMATE 2 a Baterie REFMATE 4 .


 

Na připravili jsme po Vás nové fotogalerie s příklady některých našich realizací

Více informací ZDE  .

 

 

Informujeme vás, že jsme rozšířili sortiment našeho e-shopu o ohřívače vody značky Dražice. Díky naší dlouhodobé spolupráci s podnikem DZ Dražice (předním českým výrobcem ohřívačů vody) a velkým odběrům, máme velmi dobré nákupní podmínky na celý sortiment tohoto výrobce.

 

V našem eshopu nyní naleznete tyto výrobky ZDE

V našem eshopu nyní naleznete nové sekce Akční cena, Speciální nabídka a Výprodej. Z naší nabídky si vybere skutečně každý.

 

Přejít na: Akční ceny Speciální nabídky Výprodej

Společnost Rivacold přináší novou technologii v chladírenském odvětví trhu a přidává do systému novou koncepci výrobků s inovativními řešeními, které jsou šetrné k životnímu prostředí a poskytují významné úspory energie.

Společnost Pragopolair nabízí svým zákazníkům ucelený sortiment pro montáže a opravy chladících a klimatizačních zařízení. Více na https://www.pragopolair.cz/cs/nabizime/chladirenske-zbozi

V rámci přestěhování archivu lahvových vín ze sklepních prostor starého domu do nového objektu, jsme realizovali pro našeho zákazníka chladicí box vybavený unikátní kondenzační jednotkou Rivacold WSH 045Z určenou pro skladování vína. Tato jednotka je schopna udržovat požadovanou teplotu v rozmezí 1 stupně. To znamená, že umí sama přecházet z chladícího režimu na topení a naopak. Kromě toho má zabudovaný systém udržování nastavené vlhkosti vzduchu, který pracuje se zkondenzovanou vodou na výparníku nebo se dá připojit na externí přívod vody, pokud by zkondenzovaná voda nestačila. Vnější jednotka se vyznačuje velmi tichým provozem.

akceRok začínáme nabídkou zcela nových prémiový servisních ventilů REFCO. Jako zaváděcí nabídku jsme na tuto švýcarskou chlaďařskou perlu připravili akci 1+1 (kupte 1ks A-38410 a 1 ks A-38010 dostanete zdarma). Akce platí pro objednávky do konce měsíce ledna 2019

Kontaktujte nás

overhead view of hands holding card reader and credit card on wooden table 23 2147874449Rok 2019 bude pro PRAGOPOLAIR a jeho zákazníky rokem inovací a mnoha progresivních změn. Cílem je další zlepšení našich služeb, nabízeného sortimentu i modernizace v oblasti prodeje a komunikace s našimi váženými zákazníky.

Všem našim zákazníkům nabízíme hned od začátku roku 2019 první inovaci. Tou je zavedení možnosti platit zboží i služby v naší centrále v Benátkách nad Jizerou platebními kartami. Informujte pouze Vaší PRAGOPOLAIR kontaktní osobu při odebírání zboží nebo realizaci služby (ideálně před vystavením faktury – daňového dokladu), že máte zájem o platbu kartou a o vše ostatní se postaráme. Službu zahajujeme s platebním terminálem v Benátkách n. Jizerou, ale do budoucna (od jara 2019) plánujeme další terminály (vč. mobilních, umožňujících platby i přímo v místě realizace našich zakázek). Pokud budete mít zájem o platbu kartou u již dříve vystavené faktury, ani to není problém, i toto řešení Vám samozřejmě v Benátkách můžeme nabídnout. To vše pro Vás pochopitelně zcela zdarma.

 

Hlavní akceptované platební karty (věnujte, prosíme, pouze pozornost finančním limitům Vaší karty):

  • MasterCard (včetně MC Electronic a Maestro)
  • Visa (včetně V Electron a V Pay)
  • Diners Club (včetně Discover)
  • JCB
  • Union Pay

platební karty

Náš nový platební terminál v Benátkách nad Jizerou Vám samozřejmě umožní i rychlou bezkontaktní platbu.
Internetovou platební bránu pro zjednodušené placení faktur pro Vás zprovozníme společně s dalšími novinkami v nejbližších týdnech. Sledujte náš web a FB.

pp

Extra 7,5% sleva na všechny stacionární a RM výparníky Rivacold

Sleva 7,5% se přičítá k zákaznické slevě. 
Sleva platí na skladové položky a zboží objednané od 1.12. 2018 do 31.1. 2019 a dále do odvolání.

Kontaktujte nás

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology