Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 326 362 105

Servis: +420 731 613 095

Kontaktní formulář zde >

Dne 21.listopadu jsme předali společnosti VAFO PRAHA výsledek naší 18-ti měsíční práce, která byla součástí stavby zcela nových výrobních kapacit společnosti VAFO v Číčenicích v jižních Čechách.

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vás informovat, že jsme „nuceni“ v našich skladech přepočítat vše, co jste si od nás ještě nestačili pořídit 😊 Z tohoto důvodu bude v níže uvedených dnech uzavřen náš sklad a výdejní místo v Benátkách nad Jizerou (Pražská 592/120).


Zboží vám nebudeme moci vydat od čtvrtka, 28. listopadu do neděle, 1. prosince. Poslední den k převzetí vašich nákupů v měsíci listopadu tak bude středa 27. listopadu (standardní otvírací doba) a znovu vám budeme plně k dispozici od pondělí, 2. prosince. Ve dnech probíhající inventury nebude také probíhat expedice objednávek z našeho e-shopu a rovněž nebudeme přijímat zboží od našich dodavatelů. Moc děkujeme za pochopení - o co lépe to spočítáme, o to lepší služby vám budeme po inventuře poskytovat.

pdfPRAGOPOLAIR_inventura_2019-oznameni.pdf

Pro vaší informaci přikládáme stručné a snadno pochopitelné shrnutí změn v oblasti chladiv (F-plynů) zpracované SVAZem CHLADICÍ A KLIMATIZAČNÍ TECHNIKY.
Pro více informací čtěte dále

Vážení zákazníci, ke konci sezóny jsme pro vás připravili speciální posezónní výprodej od 26.8. do 30.9 našeho zboží za akční ceny. Pro zobrazení výprodejové nabídky klikněte ZDE
Pro více informací čtěte dále

Švýcarská společnost Refco, jejíž výrobky dlouhodobě uvádíme na náš trh, představila revoluční novinku – digitální servisní přístroj REFMATE, který dodáváme ve 2 variantách (dvoucestný/čtyřcestný).

 


V e-shopu Baterie REFMATE 2 a Baterie REFMATE 4 .


 

Na připravili jsme po Vás nové fotogalerie s příklady některých našich realizací

Více informací ZDE  .

 

 

Informujeme vás, že jsme rozšířili sortiment našeho e-shopu o ohřívače vody značky Dražice. Díky naší dlouhodobé spolupráci s podnikem DZ Dražice (předním českým výrobcem ohřívačů vody) a velkým odběrům, máme velmi dobré nákupní podmínky na celý sortiment tohoto výrobce.

 

V našem eshopu nyní naleznete tyto výrobky ZDE

V našem eshopu nyní naleznete nové sekce Akční cena, Speciální nabídka a Výprodej. Z naší nabídky si vybere skutečně každý.

 

Přejít na: Akční ceny Speciální nabídky Výprodej

Společnost Rivacold přináší novou technologii v chladírenském odvětví trhu a přidává do systému novou koncepci výrobků s inovativními řešeními, které jsou šetrné k životnímu prostředí a poskytují významné úspory energie.

Společnost Pragopolair nabízí svým zákazníkům ucelený sortiment pro montáže a opravy chladících a klimatizačních zařízení. Více na https://www.pragopolair.cz/cs/nabizime/chladirenske-zbozi

V rámci přestěhování archivu lahvových vín ze sklepních prostor starého domu do nového objektu, jsme realizovali pro našeho zákazníka chladicí box vybavený unikátní kondenzační jednotkou Rivacold WSH 045Z určenou pro skladování vína. Tato jednotka je schopna udržovat požadovanou teplotu v rozmezí 1 stupně. To znamená, že umí sama přecházet z chladícího režimu na topení a naopak. Kromě toho má zabudovaný systém udržování nastavené vlhkosti vzduchu, který pracuje se zkondenzovanou vodou na výparníku nebo se dá připojit na externí přívod vody, pokud by zkondenzovaná voda nestačila. Vnější jednotka se vyznačuje velmi tichým provozem.

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology