Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 326 362 105

Servis: +420 731 613 095

Kontaktní formulář zde >

razitko blue

Perfektní teplota

Chladícím a tepelným technologiím se věnujeme již více než čtvrt století. Víme, že pocit tepelné pohody je pro člověka a jeho veškeré podnikání zásadní. Tepelná pohoda, nebo nepohoda, jsou pocity, které vnímáme neustále. Kdekoli a při jakékoli činnosti. Je to jakási rovnováha mezi teplem, které člověk vydává do okolního prostoru a teplem či chladem v prostoru. Vzhledem k tomu, že vydávané teplo nedokážeme přirozeně sami dostatečně regulovat, nezbývá než regulovat teplo v prostoru pomocí technologií tak, aby byla dosažena již zmíněná tepelná pohoda.

Důležitý je každý stupeň - a to nejen pro člověka, který se v prostředí s ideální teplotou cítí příjemně, ale také pro mnoho aktivit, kterými se člověk zabývá. Vždyť i původní latinský výraz „temperatura“ se obvykle překládá jako „příjemný pocit“. A přesně o to nám jde.

Naším posláním je dopřát všem a všemu ideální a perfektní teplotu, protože chápeme, že nejde ani tak o teplotu samotnou, ale především o tepelnou pohodu, která v nás, v lidech, vyvolává příjemný pocit.

Kontaktujte nás

V případě Vašeho zájmu o naše konkrétní produkty nebo služby využijte náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

ph profit© 1994 - 2018 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology