Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace,
jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Zákaznická linka: +420 602 524 362

Servis: +420 603 586 729

Kontaktní formulář zde >

razitko blue

Perfektní teplota

Vzhledem k tomu, že většinu zdrojů tepla nebo chladu nedokážeme přirozeně a okamžitě regulovat, nezbývá než přizpůsobit teplotu v prostoru pomocí moderních technologií. Přizpůsobit tak, aby bylo vždy dosaženo přesně teploty, kterou v danou chvíli potřebujeme.

Důležitý je každý stupeň – a to nejen pro člověka samotného, který se v prostředí s ideální teplotou cítí příjemně, ale také pro úspěšný průběh mnoha aktivit, kterými se člověk zabývá, a rovněž pro produkty, které člověk vyrobí nebo vypěstuje. Původní latinský výraz „temperatura“ se překládá jako „příjemný pocit“.

A přesně o to nám jde. Našim posláním je dopřát všem a všemu perfektní teplotu, protože chápeme, že jde především o tepelnou pohodu a jejím prostřednictvím často také o naši bezpečnost a zdraví. Perfektní teplota je tak pro nás všechny nezbytný předpoklad pro opravdu příjemné prožití našeho života.

Kontaktujte nás

V případě Vašeho zájmu o naše konkrétní produkty nebo služby využijte náš kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

ph profit© 1994 - 2023 Pragopolair, člen skupiny PH PROFIT, s.r.o.
Vyrobeno v Unismini, graphic design Designology